بیماری های عفونی واژینال یکی از مهمترین مشکلات زنان است. بیش از 50 درصد مراجعین مطب های زنان و مامایی عفونی هستند. این عفونت ها عوامل متعددی اعم از قارچ باکتری و تک یاخته و احیاناً ویروس دارند و اغلب، بیماری همراه با عکس العمل های آلرژیک مثل ترشحات، خارش، سوزش، پلی اوری و دیسپارونی است، برای درمان و مهار عوارض بیماری، داروهای متعددی به کار می رود.

معمولا بیش از3 قلم داروی اصلی در نسخه این بیماران دیده می شود. با توجه به اثرات جانبی داروها در درمان ترکیبی و مشکل نحوه مصرف و زمان آن، برآن شدیم فرمول میرتولئا را بر پایه تحقیقات و مطالعات علمی ارائه دهیم تا رژیم درمانی عفونت های واژینال را تسهیل و مطمئن سازیم.

میرتولئا دارای خواص ذیل می باشد:

1- بی حس کننده موضعی برای درمان علامتی 2- ضد قارچ 3- ضد باکتری

4- ضد تک یاخته (تریکوموناس واژینالیس)

این خواص مجموعاً در برگیرنده درمان اغلب عوامل و عوارض بیماری های عفونی واژینال است. عود بیماری در بیمارانی که میرتولئا را مصرف کرده اند دیده نشده در حالی که در مصرف کنندگان کلوتریمازول 30درصد عود دیده شده است.

بسته دارویی میرتولئا حاوی  تجهیزات  منحصر بفردی (اپلیکاتور باله دار،گاز نخی و قطعه تخلیه کننده منظم و کامل تیوب) جهت تسهیل استفاده، نظافت و تکمیل دوز درمانی می باشد. دارو فاقد هر گونه مواد محرک و سنتتیک است.