میرتونیک

نام تجاری : میرتونیک

نام ژنریک: میرتول 5 درصد

دسته دارویی:

شکل دارویی: کرم

ماده موثره: ماده طبیعی اسانس مورت  استخراج از گیاه (Myrtus communis)


معرفی دارو: کرم میرتونیک با فرمولاسیون و مواد مؤثره گیاهی موجب تغذیه و بازسازی ، لطافت و نرمی همراه با درخشندگی مو می­گردد. علاوه بر این در درمان شوره و خارش پوست سر مؤثر است به گونه­ ای که پس از حداقل دو بار استفاده از آن تقریباً هیچ گونه اثری از آنها دیده نمی­شود. این فرآورده با خواص آنتی میکروبیال خود باعث از بین رفتن عوامل مضر و مخرب اطراف پیاز مو می­گردد که علاوه بر رشد، طراوت و شادابی را به همراه می آورد.


موارد مصرف: نحوه­ ی مصرف با توجه به خاصیت درمانی و اثر تقویت کنندگی مو به دو طریق می­باشد

روش اول:  برای طراوت، تقویت و شادابی مو: پس از استحمام مقدار کمی از کرم میرتونیک را به کف دست مالیده و سپس موها را به آن آغشته و پوست سر را حداقل 3 دقیقه ماساژ دهید.

روش دوم:  برای درمان شوره و خارش پوست سر ابتدا کرم موی سر میرتونیک را به کف دست مالیده سپس موها را به آن آغشته نمایید به صورتی که کف سر کاملاً چرب شود پس از 2 الی 3 ساعت موها را با مقدار کمی شامپو (به میزانی که فقط چربی ناشی از مصرف از بین رود) شسته و آبکشی نمایید. در مرحله بعدی باز با مقدار کمی شامپو، موها را مجدداً کف آلوده کرده پوست سر را به صورت چرخشی برس کشیده و کاملاً ماساژ دهید، سپس آبکشی کنید. درمان را ادامه داده تا شوره و خارش کاملاً از بین رفته و هیچ گونه اثری از آن باقی نماند.


عوارض جانبی: هیچ گونه عوارض جانبی ندارد.

شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک ( دمای اتاق ) و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

بسته بندی: کرم موی سر میرتونیک در تیوپ 30 گرمی بسته ­بندی شده است.