میرتونیک

کرم تقویت کننده موی سر میرتونیک (میرتول 5 درصد)

دسته دارویی: ضد التهاب ،ضد میکروب، نرم کننده لایه شاخی پوست ومو

کاربرد درمانی: ضد شوره و تقویت کننده موهای خشک، شکننده و رنگ شده، تقویت رشد مو و انعطاف دهنده ساقه مو

مکانیسم اثر: کرم میرتونیک با فرمولاسیون و مواد مؤثره گیاهی موجب تغذیه و بازسازی ، لطافت و نرمی همراه با درخشندگی مو می­گردد. علاوه بر این در درمان شوره و خارش پوست سر مؤثر است به گونه­ای که پس از حداقل دو بار استفاده از آن تقریباً هیچ گونه اثری از آنها دیده نمی­شود. این فرآورده با خواص آنتی میکروبیال خود باعث از بین رفتن عوامل مضر و مخرب اطراف پیاز مو می­گردد که علاوه بررشد طراوت و شادابی را بهمراه می آورد.

مقدار و نحوه مصرف:نحوه­ ی مصرف با توجه به خاصیت درمانی و اثر تقویت کنندگی مو به دو طریق می­باشد.

روش اول: برای طراوت، تقویت و شادابی مو: پس از استحمام مقدار کمی از کرم میرتونیک (به اندازه­ی یک لوبیا) را به کف دست مالیده و سپس موها را به آن آغشته و پوست سر را حداقل 3 دقیقه ماساژ دهید.

روش دوم: برای درمان شوره و خارش پوست سر: ابتدا کرم موی سر میرتونیک را به کف دست مالیده سپس موها را به آن آغشته نمایید به صورتی که کف سر کاملاً چرب شود. پس از 2 الی 3 ساعت موها را با مقدار کمی شامپو (به میزانی که فقط چربی ناشی از مصرف از بین رود) شسته و آبکشی نمایید. در مرحله بعدی باز با مقدار کمی شامپو، موها را مجدداً کف آلوده کرده پوست سر را به صورت چرخشی برس کشیده و کاملاً ماساژ دهید، سپس آبکشی کنید. درمان را ادامه داده تا شوره و خارش کاملاً از بین رفته و هیچ گونه اثری از آن باقی نماند.

بسته­ بندی: کرم موی سر میرتونیک در تیوپ 30 گرمی بسته ­بندی می­شود.