خمیر دندان طبیعی پريودنتول

این محصول به طور اختصاصی، برای درمان بيماريهاي عفوني والتهابي دهان، لثه وجراحي های دهانی به کمک فناوری های پیشرفته در لابراتوارهای شرکت داروسازی خرمان تولید و بسته بندی شده است. کارواکرول بعنوان ماده موثره این دارو دارای خواص ضدعفوني كننده، ضد التهاب و بی حس كننده است. دیگر ویژگی خاص پریودنتول عدم استفاده از SLS (ماده ای التهابزا كه عامل اصلي كف كنندگي خمير دندانهاي بهداشتي وبازاري است) در فرمولاسیون می باشد.
SLS در موارد پريودنتيت، ژنژويت، آفت لثه، جراحي وهمچنین ساير موارد التهابي حلق مثل سرماخوردگي، محرک بوده وعامل ایجاد درد است؛ لذا در فرمولاسیون این دارو لوريل گلوكونات جایگزین آن شده كه منشا گياهي دارد.
درموارد جرم گيري دندانها وجراحي های لثه و ريشه كه لثه از طوقه جدا ومستعد عفونت وتحليل ميشود استفاده از پريودنتول باعث پيشگيري ودرمان عفونت شده ودر نتیجه بافت نرم مجددا به طوقه چسبیده و از تحلیل لثه جلوگیری میشود؛ همچنین کارواکرول با اعمال مکانیزم بی حس کنندگی باعث تسکین درد های موضعی شده و نياز به ضد درد هاي غير استروييدي (NSAIDs) و آنتی بیوتیک ها را (مخصوصا در بيمارانی که ممنوعیت مصرف دارند) برطرف میکند.
پريودنتول و آفت: ( Aphthous stomatitis)
آفت یکی از بیماریهای شایع دهانی است که به شکل ضایعات ملتهب و دردناک نِکروتیک مخاط دهان را درگیرمیکند و از آنجایی که SLS به عمق 1 تا 2 میلیمتری مخاط دهاني نفوذ میکند، نه تنها باعث تشدید آفت میشود بلکه سبب درد ناك شدن آن نيز ميگردد؛ به همین علت توصیه میشود كسانيكه آفت عود كننده دارند از خمیر دندان بدون SLS پريودنتول جهت پیشگیری، تسكين درد، و بهبود ضايعه استفاده نمایند.
پريودنتول و ژنژیويت: (Gengivitis Osteomatis)
ژنژیویت بیماری لثه ای است که به علت تجمع باکتری و پلاک در طول لثه ها ایجاد میشود. در این حالت لثه ها قرمز و ملتهب شده و ممکن است به آسانی دچار خونریزی شوند؛ که در این موارد خميردندانهاي سولفاته ممنوعیت مصرف داشته و باعث تشديد علائم بيماري(درد، التهاب وهموراژي) میشوند؛ لذا در اينگونه بيماران فراورده طبيعي پريودنتول خميردندان انتخابي خواهد بود.

توجه: پريودنتول خميردندان دارويي بوده ومصرف آن صرفا با تجويز پزشك مجاز است.

 

ثبت سفارش